Select Page

Resurge ile kilo verebilir misin?

Hiç yeni bir diyet ile gerçekten güçlü kapalı başladı, ama fazla mesai kilo yavaş yavaş geri geldiğini görmeye başladı mı? Belli gıdaların kesilmesi ve egzersizi arttırma tavsiyesine uyduğunuz için bunun nasıl ve neden olduğundan pek emin değilsiniz. İster inanın ister inanmayın, diyetimizi etkileyebilecek en önemli faktörlerden biri kaliteli bir uykunun saf eksikliğidir.

Günlük stres ve endişeler ile iyi bir gece uykusu almak için yeterince basit görünse de, başarmak o kadar kolay değil. Kaliteli bir uykuyu sürdürme mücadelesinde yalnız değilsiniz ve bir atılım yapıldı! Yeniden diriliş, bir diyet takviyesi, ABD’de yapılmıştır ve FDA onaylıdır. Diriliş insanların kaybetmek ve çok az çaba ile istenmeyen kilo uzak tutmak yardımcı olmak için yaratılmıştır, tüm uyurken. Bu takviyeyi günlük olarak alarak, iyi bir gece uykusu garanti eder, kilo verir, enerjiyi geri yükler, metabolizmanızı artırır ve daha genç ve gençleşmiş hissedersiniz!

Resurge, metabolizmanızı uyku yoluyla artırmanın birincil hedefi olan büyük bir yağ yakıcı olarak bilinir. Şimdi, sıradan bir şekerlemeden değil, 7-8 saatlik bir uykudan söz ediyoruz. Bu Resurge, her gece eğlenmene neden olacak. Uyurken, yağ yanacak ve bol miktarda enerji, duygu ve daha genç görünerek uyanacaksınız. Gün boyunca gelişmiş bir ruh hali ve iştahınızın daha büyük bir kontrolü göreceksiniz.

Eğer Resurge alırken spor salonuna gitme ihtiyacı hissediyorsanız, o zaman bu sizin kararınızdır. Dirilmenin etkili olabilmesi için diyet veya egzersiz yapmanız gerekmez, ancak bu değişiklikleri uygularsanız sonuçları daha erken göreceksiniz. Spor salonuna bir sabah gezisi, daha önce olduğundan daha fazla enerji ile uyanacağınız için Resurge aldıktan sonra artık bir angarya gibi görünmeyecek ve bu kötü yemek arzuları da ortadan kalkmaya başlayacak çünkü bu dürtüsel yeme alışkanlıkları kontrol edilecektir.

Resurge% 100 doğal yapılmış olsa da,güvenli maddeler ve FDA onaylıdır, önceden var olan herhangi bir koşulunuz varsa doktorunuza danışmak her zaman en iyisidir. Resurge bulunan şaşırtıcı bileşenlerin hızlı bir dökümü şunlardır:

Melatonin — vücudumuzun doğal olarak ürettiği doğal bir uyku yardımcısıdır, ancak vücudunuz yeterince üretmezse, düşüp uykuda kalmakta zorlanırsın.

Hidroksitriptofan — anksiyete ve stresi azaltan ve ruh halinizi yükselten serotonin üreten doğal olarak oluşan bir amino asit!

Ashwagandha, vücut stresi ve depresyonla mücadele eden, diyabet ve uykusuzluğa yardımcı olan eski bir Hint bitkisi.

L-Theanine—daha iyi uykuya yardımcı olan, metabolizmayı uyaran ve dolgunluk hissi veren bir amino asit.

Magnezyum ve Çinko – magnezyum daha iyi uyumanıza yardımcı olur ve onarıcı bir uyku verirken, çinko magnezyumu emmeye ve bağışıklığı arttırmaya yardımcı olur.

Arginin – yağ metabolize yardımcı olan ve kas gelişimini teşvik eden, aynı zamanda iltihabı hafifleten ve kan şekerini kontrol eden bir amino asit.

Lysine—enerji seviyelerini yükselten ve kilo kaybına yardımcı olan bir amino asit.

Diriliş, kilo vermek isteyen ve geri kazanma konusunda endişelenmeyen hem erkekler hem de kadınlar için ideal bir takviyedir. Eğer uyku kalitenizi iyileştirmek ve yaşam tarzınızda ciddi bir değişiklik yapmak istiyorsanız, Resurge sizin için bir üründür!John Barban’ın, Resurge ile daha iyi uyku kalıpları oluşturarak kız kardeşi Lisa’nın 47lbs üzerinde kaybetmesine nasıl yardımcı olduğunu görmek için aşağıdaki linke tıklayın…

{{0}}% Complete
LET'S GET STARTED! ARE YOU...
Male
Female
HOW MANY KIDS DO YOU HAVE?
0
2+
4+
HOW MANY KIDS DO YOU HAVE?
0
2+
4+
WHAT IS YOUR MAIN GOAL? (PICK THE FIRST ANSWER THAT COMES TO MIND)
Burn Baby Fat
Build Muscle
Get Healthy
WHAT IS YOUR MAIN GOAL? (PICK THE FIRST ANSWER THAT COMES TO MIND)
Burn Fat
Build Muscle
Get Healthy
WHAT IS YOUR MAIN GOAL? (PICK THE FIRST ANSWER THAT COMES TO MIND)
Endurance
Build Muscle
Lose Weight
What Is Your Body Shape?
Ectomorph
Mesomorph
Endomorph
What Is Your Body Shape?
Ectomorph
Mesomorph
Endomorph
What Is Your Body Shape?
Ectomorph
Mesomorph
Endomorph

Based On Your Answers We Have A Custom Plan Just For You

Get Access To Our Fast Track Muscle Building Routine. Enter Your Name & Email Below And We Will Send It Right Over
success
Your data has been sent successfully, the result can be viewed on your mail